Šilumos siurbliai

Šilumos siurbliai – Kaune

Šilumos siurbliai Kaune nėra deficitinė prekė. Todėl, kauniečiai, kurie domisi kondicionieriais, kondicionierių kainomis bei montavimu, ne sunkiai atras kokybiškus ir jų poreikius atitinkančius įrenginius ar kondicionavimo sistemas. Kondicionierių kainos Kaune, kaip ir kituose miestuose, nėra didelės, todėl ieškoti kondicionierių kituose miestuose vien tik dėl kainos, nebūtina. Kaune kondicionierių kainos mažos taip pat!

silumos_siurbliai

Šilumos siurbliai oras-vanduo – investicija į komfortą!

Šilumos siurbliai oras-vanduo – šildymo sistema naudojanti vandenį. Sistema oras-vanduo, gali šildyti tiek norimas patalpas, tiek ir patį vandenį. Šilumos siurbliai labai panašūs į paprastus oro kondicionierius ar namų šildytuvą. Koks jų veikimo principas? Veikimo mechanizmas paprastas, šilumos siurbliai oras-vanduo aušina lauko orą, o energija gauta aušinimo metu, šilumokaičio pagalba perduodama skysčiui. Šilumos siurbliai – šiluma gaunama iš šalto aplinkos oro. Galima sakyti, kad šilumos siurbliai veikia atsinaujinančios energijos principu. Schema paprasta, šilumos energija, gauta iš oro, siurblio šilumokaičiu patenka prie freono, kuris, kaip žinia, verda žemoje temperatūroje. Šildomas freonas užverda, todėl tampa dujomis. Kompresorius, kuris naudoja inventorinį priedą pakelia freono temperatūrą, padidėja ir slėgis. Gauta šiluma perduodama vandens paskirstymo sistemai. Tokiu principu, karštas vanduo cirkuliuoja po namą, savo energiją perduodamas jam.

Šilumos siurblį oras-vanduo, sumontuoti nesunku, todėl siurblių kainos nėra didelės, o veikianti šilumos siurblio sistema padės sumažinti išlaidas susijusias ir su šildymu. Nepatikėsite, bet šilumos siurbliai – pranašesni už tradicines šildymo sistemas. Prisijungimas prie centrinių magistralinių mazgų (buitinių ar gamtinių dujų) gali padidinti kondicionierių montavimo darbų kainas. Jei minėtos magistralės pravestos toliau nuo Jūsų gyvenamojo namo, tada prisijungimas gali pareikalauti daug didesnių išlaidų, todėl tokiu atveju rekomenduojame susimontuoti orinį šilumos siurblį. Taigi, kad nebūtų netikėtumų ir išaugusių išlaidų susijusių su šilumos siurblio montavimu, prieš nuspręsdami susirinkite visą informaciją ir pasikonsultuokite su kvalifikuotais specialistais. Šilumos siurbliai – tinkamas pasirinkimas šiuolaikiškam vartotojui. Kaina, kurią investuosite į šilumos siurblį, atsipirks labai greitai. Todėl, jei dar dvejojate ar tokie šilumos siurbliai naudingi, nedvejokite, įsigykite ir nustebsite, kokiu ženkliu procentu sumažės išlaidos namo patalpų šildymui.

Labai svarbu, kad šilumos oro siurbliai atitinka visus Europos Sąjungos reikalavimus ir turi visus, tokiems įrenginiams privalomus sertifikatus. Patalpų šildymas orinių siurblių pagalba labai populiarėja ir galime pasigirti, kad šiais metais, šilumos siurblių sumontavome 10 procentų daugiau nei pernai metais. Rodikliai nėra labai dideli, bet žvelgiant į ateitį, tokie skaičiai nuteikia optimistiškai. Mes galime atvykti į bet kurią Kauno ar rajono vietą ir pakonsultuoti Jus šilumos siurblių montavimo klausimais. Tuo pačiu rekomenduosime reikiamą sistemos galingumą, kad kokybiškas paslaugas gautumėte iškart. Nesiimkite individualių sprendimų, leiskite tai padaryti aukščiausios kvalifikacijos specialistams ir šilumos siurbliais nusivilti neteks. Atliksime pilną priežiūrą bei remontą. Mūsų šilumos siurbliai – aukščiausios kokybės gaminiai, kurie pasižymi ilgaamžiškumu bei nekelia jokio pavojaus gamtai.

Šilumos siurbliai – kainos nėra didelės, atsižvelgiant ir pridedant nesudėtingo siurblių montavimo įkainį, norintiems sutaupyti, būtent tokia sistema ir padės įgyvendinti visus Jūsų sprendimus taupymo klausimais. Taigi, kauniečiai gali nesijaudinti dėl per didelio informacijos kiekio. Susisiekite su mumis, mes pakonsultuosime ir pasiūlysime mažesnę šilumos siurblių kainą.

Šilumos siurbliai – Kaune nepermokėkite, geriau pasikonsultuokite.!

Leave a Reply

Your email address will not be published.