Oro drėkintuvas

Oro drėkintuvas – jonizatorius

 Ar pasiruošę pirkti oro drėkintuvą jonizatorių?

Pirma įvertinkite mikroklimatą ir susirinkite visą reikiamą informaciją apie drėgmę patalpose.

Džiūsta gerklė, atsirado kankinantis kosulys, sausėja oda ir skilinėja lūpos? Ne, čia ne peršalimo simptomai, gali būti, kad Jūsų patalpose per mažas drėgmės kiekis, todėl susidaręs elektromagnetinis laukas, dulkes ir nematomas daleles kelia į orą, todėl patalpose esantys, jomis kvėpuoja. Taip atsitinka kas kart, atėjus šildymo sezonui.

Oro drėkintuvai – šiuolaikiški įrengimai, kurie padeda patalpose palaikyti drėgmę nuo 40 iki 60 procentų. Todėl galima atsisakyti ir senovinių metodų, kai mūsų senoliai sudrėkintus rankšluosčius dėdavo ant radiatorių, kad išvengtų diskomforto ar net ligų. Oro drėkintuvas jonizatorius – prietaisas, patalpose palaikantis drėgmę.

Oro drėkintuvas jonizatorius – ekonomiškas

Oro drėkintuvas jonizatorius pasižymi ekonomiškumu, nes suvartoja labai mažai energijos ir yra kelių tipų: turintys specialų valytuvą, ultragarsiniai bei išskiriantys šaltų ir karštus garus. Todėl naudojamose patalpose galėsite lengvai susikurti gerą mikroklimatą, kuris padės Jums jaustis patogiau tiek buityje, tiek darbo aplinkoje.

oro_drekintuvas

Ar esate matę įkaitusį virdulį?

Greičiausiai, kad visiems yra tekę matyti virdulį, kuriame užviręs vanduo. Tokiu pat principu orą drėkina ir karštų garų oro drėkintuvai į kurių specialias talpyklėles galima įpilti ir kvapiklių bei kitokių priemonių, kurios patalpos orui suteiks išskirtinumo, lengvumo bei padės atsipalaiduoti. Oro drėkintuvas – išskirtinei oro gaivai.

Oro drėkintuvų jonizatorių specialistai tvirtina, kad dar ekonomiškesnis iš įvardintų oro drėkintuvų – drėkintuvai šaltu oru. Kai kurie šaltų garų drėkintuvai būna reguliuojami ir automatiškai, todėl ieškodami ir patogumo, jį tikrai surasite. Oro drėkintuvai naudoja ne daug elektros ir veikia ganėtinai tyliai. Šaltų garų oro drėkintuvai, per valandą sunaudoja vos apie 40 vatų. Oro drėkintuvas jonizatorius – ekonomiškumas ir sveikata.

Lyginant tiek karšto oro, tiek šalto oro drėkintuvų kainas, jos neturi didelio skirtumo, todėl pagal poreikį, galėsite išsirinkti bet kokį drėkintuvą. Tarkim, jei šaltų garų drėkintuvas kainuoja apie 200-400 litų, tai karštų garų drėkintuvai kainuoja apie 100-300 litų. Bet drąsiai galima teigti, kad karšto oro drėkintuvai yra pigiausi iš visų įvardintų.

Taigi, norėdami savo naudojimo patalpas sudrėkinti ir šiek tiek pašildyti, galite rinktis karštus garus pučiantį drėkintuvą, kuris yra įvardintas kaip mažiausią kainą turintis prietaisas.. Suprantama, kad šaltų garų oro drėkintuvas padės išvengti didelių karščių vasarą bei šaltais garais sudrėkins patalpų orą žiemą, kai šildymo sezono metu, oras itin išsausėja. Oro drėkintuvas jonizatorius padės ne tik susigražinti oro drėgmę, bet ir karštą bei šaltą dienomis jaustis patogiai ir jaukiai.

Leave a Reply

Your email address will not be published.