Mobilūs kondicionieriai

Mobilūs oro kondicionieriai – kainos

Gal namuose vertėtų įrengti oro kondicionierių? Artėjant žiemai arba vasarai, daugelis pagalvoja apie būsimą patalpų temperatūrą ir apie tai, kaip jis paveiks ir juos. Nes lyginant praeitus ir dar prieš tai metus, netikėtos šalnos ar karščiai atnešė labai daug nepatogumų, todėl kondicionierių poreikis buvo per didelis, todėl jų neužteko visiems norintiems. Pradėjus svarstyti, kad reikia oro kondicionieriaus atsiranda labai daug papildomų klausimų: kur tuos kondicionierius atrasti, kaip jie veikia, kokį poveikį daro sveikatai, kokio galingumo jis privalo būti ir ar nedrums ramybės? Štai kokius klausimus iškelia mintys, kai sukasi mobilūs oro kondicionieriai. Mobilūs oro kondicionieriai – atsakymai į visus klausimus.

mobilus_kondicionieriai

Brangus nereiškia geras

Kai kurie mobilūs kondicionieriai – labai brangūs. Kyla klausimas kodėl? Situacija pasidaro aiški, kai ant kondicionierių pamatai viena, kitą garsų gamintojo vardą. Gamintojai ne veltui save reklamuoja, o tam, kad vartotojas, eidamas į technikos centrą išsirinkti sau kondicionieriaus, pirma prisimintų jų vardą. Bet kita medalio pusė, gamintojų marketinginės išlaidos krenta ant vartotojų pečių, todėl mobilūs kondicionieriai kainuoja brangiau, nors medžiagomis ar konstrukcija jie panašūs į pigesnius kondicionierius. Mobilūs kondicionieriai kaina konkuruoja, greičiausiai tik tarpusavyje. Mobilių kondicionierių pasirinkimas labai gausus, todėl ir kainos nedidelės, jos svyruoja nuo 15-99 litų. Tokios mažos kondicionierių kainos todėl, kad mobilūs kondicionieriai nėra dideli ir galingi, atvirkščiai, jų konstrukcijos dažniausiai būna kompaktiškos, nes pačio gaminio paskirtis ir yra, kad jį būtų galima perkelti iš vienos į kitą norimą vietą. Mobilūs kondicionieriai kaina – pigiau nebūna. Stacionarių kondicionierių kainos yra kitokios ir jų kaina šokteli nuo 200-300 litų net iki 1000 litų. Bet žvelgiant į mobilų kondicionierių kainą, galima padaryti kelias išvadas, kodėl kainos tokios mažos. Yra didelė tikimybė, kad pigus kondicionierius pagamintas iš pigesnių medžiagų, todėl jo veikimo laikotarpis gali taip pat būti trumpesnis, o po metų gali pradėti skleisti ir pašalinius garsus, kurie privers jus svajoti apie naują mobilų kondicionierių, tik šiek tiek brangesnį. Žinoma, pačių brangiausių mobilių oro kondicionierių pirkti nebūtina, nes kaip ir minėjome, jų kaina didesnė tik naudojant garsių kondicionierių gamintojų vardus. Mobilūs oro kondicionieriai – kainos mažesnės, kai žinote kokio gaminio Jums reikia.

Kondicionieriai naudojami visur?

Tiek stacionarūs, tiek mobilūs kondicionieriai gali būti naudojami bet kurioje patalpoje, nesvarbu ar tai būtų gyvenamosios, ar komercinės patalpos. Bet norime atkreipti dėmesį, kad kondicionieriai ne visada yra pirmos būtinybės. Įsivaizduokite, susimontavote virtuvėje kondicionierių ir kaip, ar jis funkcionuoja gerai? Taigi, virtuvėje kondicionieriai nereikalingi, nebent pasistatysite mobilų kondicionierių tam momentui, kai gaminant valgyti, oras įkaito iki nepakenčiamos temperatūros, o langų pravėrimas tam nepadeda. Taigi, kondicionieriai labiau tiktų tose vietose, kur Jūs praleidžiate daugiausiai laiko, t.y. miegamasis ar svetainė. Juk smagu ilsėtis ar dirbti darbus, kai kondicionieriai išvalo ir atvėsina, ar pašildo patalpų orą. Kondicionierių sukurtas mikroklimatas padės jaustis komfortiškai. Tik nereikėtų pamiršti, kad karštos vasaros metu, nederėtų daryti kondicionierių temperatūrą, mažesnę nei 16 laipsnių. Priešingu atveju rizikuojate susirgti.

Ar girdėjote, kad kondicionieriai keltų triukšmą?

21 decibelas – šiuolaikiškų kondicionierių keliamas triukšmas ir nepatikėsite, jie veikia beveik be garso. Kai kurie, mobilių kondicionierių veikimą prilygina skersvėjo keliamam triukšmui. Bet ar jį mes girdime? Kondicionierių yra visokių galingumų. Tarkim, gyvenamiesiems namas skirti kondicionieriai nėra tokie kaip prekybcentrių kondicionavimo sistemos. Karštą vasarą, stovint po prekybos centro kondicionieriumi galima ir rimtai persišaldyti. Dėl panašių priežasčių namuose nerekomenduojama kondicionierius montuoti virš lovos ar svetainėje tiesiai virš tos vietos, kurioje dažniausiai gulite ar sėdite. Rekomenduojamos vietos kondicionierių montavimui yra virš pačio lango, arba, pagal galimybes rinktis vietą kuo arčiau lango ir sumontuoti ant sienos.

Nevėdinate kambario, nes turite kondicionierių?

Ar žinote, kad oro kondicionieriai į kurių funkciją įeina ir oro valymas, patalpų orą atnaujina tik 30-40 procentų. Žinoma, kai kurie kondicionieriai orą ir drėkina, bet nėra nieko geriau už specializuotos paskirties kondicionierius. Bet kokiu atveju Jums teks vėdinti kambarius, kad patalpose atsinaujintų didesnis kiekis oro. Atskiros funkcijoms atlikti, geriau rinkitės ir susimontuokite kondicionierių pagal paskirtį.

Jūsų kondicionierius dar ir šildo?

Suprantama, kad daugelis siūlomų kondicionierių atlieka ir šildymo funkciją, bet ar susimąstėte, ar kondicionierius šildo kokybiškai? Visi kondicionieriai turi savo darbinę temperatūrą ir instrukciją, kokiai temperatūrai esant galima įjungti. Nesilaikant šių kondicionavimo instrukcijų galima pažeisti ar sugadinti patį kondicionierių, kurio remontas gali kainuoti brangiai. Todėl prieš pirkdami bet kokio tipo kondicionierius, pirma pasikonsultuokite su specialistais, kurie išmano savo darbą ir gali profesionaliai patarti. Jie nustatys ir kondicionierių geriausią vietą montavimui, ir rekomenduos, kokio galingumo kondicionierius reikalingas ir tinkamiausias Jūsų patalpoms.

Mobilūs oro kondicionieriai – kainos bus mažesnės, jei tinkamai laikysitės kondicionierių naudojimo instrukcijų.

Comments

  1. Pingback: porn
  2. Pingback: child porn

Leave a Reply

Your email address will not be published.