Kondicionierių pildymas Vilniuje

Kondicionierių pildymas – auto kondicionieriai – kokybė!

Kondicionierių pildymas, ką žinote apie auto kondicionierius?

Ar žinote, kad freonas kondicionavimo sistemose keičiamas kas vieneri metai, kai pasibaigia naudojimo sezonas? Kondicionavimo sistemose dujas patariama keisti specializuotuose autoservisuose, kuriuose montuojami ir patys auto kondicionieriai. Nes tik tokie servisai gali pasigirti turima profesionalia įranga, profesionaliais darbuotojais bei ypač kokybiškomis dujomis. Visi šie elementai privalomi auto kondicionierių priežiūrai.

Kaip vyksta kondicionierių pildymas? Tai paprasta, bet dėl saugumo, tai padaryti patikėkite kvalifikuotiems darbuotojams, kuriems auto kondicionierių priežiūra ir remontas – kasdienybė. Taigi, keičiant freono dujas ar po to, kai kondicionierius buvo remontuojamas ir atsirado toks poreikis, iš kondicionavimo sistemos būtina išsiurbti visą orą, kad susidarytų valkumas. Po tokio veiksmo sistema jau pildomas freonas R 12 ar R 134 a – auto kondicionieriams skirtos dujos. Kiekvieno automobilio kondicionavimo sistemos skirtingos, todėl ir jų talpa skiriasi. Bet, pigūs kondicionieriai garantuoja, kad auto kondicionierių vėdinimo sistemos užpildomos kokybiškai ir kas aktualu visiems, freonas – aukščiausios kokybės, kurį atsivežame iš Prancūzijos ar Italijos.

kondicionieriu_pildymas_auto

Auto kondicionierių diagnostika, montavimas

Daugelis vairuotojų supranta, kad kai kuriuos prietaisus būtina prižiūrėti dažniau siekiant užtikrinti, kad jo veikimas būtų ilgesnis ir kokybiškesnis. Todėl, turintiems automobilius rekomenduojama ir auto kondicionierių periodiška priežiūra. Jei kondicionierius šildo ar šaldo gerai nereiškia, kad taip jis veiks amžinai. Mes tam naudojame modernią ir profesionalią diagnostikos bei kondicionavimo sistemų remontui skirtą įrangą. Suprantama, kad nieko bendro neturintys su kondicionierių pildymu vairuotojai, negali nustatyti vieno ar kito būsimo gedimo, todėl savalaikis gedimo priežasties gedimo pastebėjimas bei pašalinimas leis kondicionavimo sistemai tarnauti ne tik ilgiau, bet ir kokybiškai atlikti visas savo funkcijas. Dažniausios problemos auto kondicionierių eksploatavime – kondicionavimo sistemos sandarinimo defektai ir suprantama, kad tada, kondicionieriaus dujų nutekėjimas. Tokių gedimų, plika akimi, nustatyti praktiškai neįmanoma, nebent esate auto kondicionierių specialistas, turinti gerą nuovokumą. Pigūs kondicionieriai naudoja halogeno prietaisus tam, kad galėtų aptikti ir pašalinti kondicionierių gedimo priežastis. Tuo mes neapsiribojame, todėl retkarčiais naudojamas ir ultravioletinės auto kondicionierių diagnostikos metodas. Į kondicionavimo sistemą įleidžiame specialių, sistemos diagnostikai skirtų dažiklių, kurie prasiskverbdami pro nesandarias sistemos vietas, nurodo, kur atsirado problema, visa tai nustatoma ultravioletinių spindulių pagalba. Ar tai įmanoma „plika“ akimi? Sutinkame, ne. Todėl mūsų auto kondicionierių diagnostika, suteikia galimybę ne tik išvengti nepatogumų karštą ar šaltą dieną, bet ir išvengti netikėtų bei papildomų išlaidų. Pigūs kondicionieriai – patikimos ir profesionalios konsultacijos.

Kondicionierių pildymas – garantija

Daugelis, kurie naudojosi kondicionierių pildymo paslaugomis žino, kad garantija pildymui individuali, kuri priklauso nuo savininko automobilio bei kitų aplinkybių. Bet standartinė garantija darbų kokybės nustatymui, kad įsitikintumėte, ar tikrai freonas veikia kokybiškai – 6-8 dienos.

Kondicionierių pildymas – kokybe abejoti neverta!

Leave a Reply

Your email address will not be published.