Kondicionieriai Kaune

Oro kondicionieriai Kaunas – Kaune smulkmenos, bet svarbios!

Ar žinote, kokios yra svarbios smulkmenos perkant kondicionierių?

1. Renkantis oro kondicionierių privalu pasidomėti informacija apie produktus, jų funkcijas bei kondicionierių kainas. Oro kondicionieriai – įvairių tipų: mobilūs, pastatomi, montuojami ant sienos, lubų ar net languose. Oro kondicionieriai Kaune – būtina pasidomėti ir konsultuotis.

2. Būtina atkreipti dėmesį, kad oro kondicionieriai – skirti naudoti tik šiltuoju sezonu, nebent vėdinimo sistemoje bus sumontuotas ir modulis skirtas žiemai. Todėl gamintojai visada nurodo savo gaminių naudojimo paskirtį bei temperatūrą, kurioje rekomenduojama naudotis oro kondicionieriais.

3. Mūsų patarimas tai daryti kiekvieno sezono pabaigą, pavasarį. Kiekvienas norime, kad oro kondicionieriai veiktų patikimai ir kuo ilgiau, todėl būtina reguliariai papildudyti kondicionierių šaldomąja medžiaga ir suprantama, iš blokų iš valyti visas dulkes bei atsiradusius nešvarumus. Oro kondicionieriai Kaune – tinkama kondicionierių priežiūra ir pildymas.

kondicionieriai_kaune

4. Rekomenduojame, kondicionieriaus veikimo režimu atsiradus pašaliniams garsams, traškėjimui, pablogėjus oro vėsinimo srautui patalpose, iš kondicionieriaus vidaus pradėjo lašėti vanduo ar žiemą pastebėjote, kad variniai vamzdeliai pasidengę šerkšnu, būte kreiptis į specialistus. Oro kondicionieriai Kaune – Kaunas, kad kondicionieriai veiktų iki 15 metų.

5. Atkreipkite dėmesį, kad su oro kondicionierių gamintojais nesudarę sistemos priežiūros sutarties, paslauga siūloma nemokama, kondicionieriams suteikiama tik vienerių metų garantija. Todėl siūlome pasinaudoti kondicionierių siūloma nemokama paslauga ir taip išvengti netikėtumų eksploatuojant vėsinimo sistemą. Kondicionieriai – nemokama vėsinimo sistemų priežiūra.

6. Jei domitės techninėmis kondicionierių galimybėmis informuojame, kad oro kondicionieriai skleidžia apie 3kW šilumos energiją, pats suvartodamas tik apie 1kW. Tokį oro kondicionierių rekomenduojama naudoti lauko temperatūrai esant nuo 9 iki -6 laipsnių. Tuo tarpu tepalinis šildytuvas, kuris dažnai naudojamas buityje, suvartodamas 1KW energijos, skleidžia vos 1kW šilumos. Kondicionieriai Kaunas – ekonomiški kondicionieriai kiekvienam.

7. Atminkite, kad esant žemai temperatūrai didėja kondicionierių susidėvėjimas. Be to, oro kondicionierius, negalėdamas gauti papildomos šilumos energijos iš aplinkos, nebefunkcionuos ekonomiškai, todėl gali atsirasti papildomų išlaidų. Oro kondicionieriai Kaune – taupantiems!

8. Pastebėjimas. Kondicionieriai dažnai nestoja veikę tada, kai užsiteršia jų filtras, todėl prieš skambindami specialistui patikrinkite, gal pakaks tik filtro praplovimo ir sistema vėl veiks, nes kaip žinoma, filtrų keisti nereikia. Kondicionieriai Kaune – švarūs filtrai.

9. Tęsiant temą apie oro kondicionierių filtrus, tobulėjant technologijoms, tobulėja ir kondicionierių gamintojai bei mes. Oro kondicionierių modelių yra labai daug, todėl siūlomi filtrai gaminami su visokiomis pagalbinėmis funkcijomis. Tokie filtrai gali surinkti bet kokia žiedadulkes, kas aktualu turintiems alergiją žiedadulkėms, be to, filtrai pajėgųs panaikinti ir cigarečių dūmus ar nematomas dulkes patalpose. Tokie oro kondicionierių filtrai dažnai gaminami iš aktyvuotos anglies ir keičiami kas 2-3 mėnesius, priklausomai nuo kondicionieriaus darbinio aktyvumo. Oro kondicionieriai Kaune – sistema šalinanti kvapus ir dulkes.

10. Oro kondicionieriai, kurie montuojami į langą – pigiausi. Be to, tokių kondicionierių patogesnis ir remontas. Taigi, mėgstantiems šviežio ir lengvo oro gūsius, gali į langą pigiai susimontuoti oro kondicionierių, kuris nereikalaus didelės priežiūros ir tarnaus ilgai.

Kondicionieriai – šviežio ir tyro oro gavybos sistemos.

Leave a Reply

Your email address will not be published.