Kondicionieriai kaina

Oro kondicionieriai kaina – prieinama kiekvienam!

Kondicionieriai kaina

Kokybiški oro kondicionieriai niekada nebuvo pigūs, todėl dažnas pirkėjas, susigundęs patrauklia ir maža kaina supranta, kad nusipirko katę maiše. Dabartinėje kondicionierių rinkoje galima rasti ir gan pigių kondicionierių, kurie kainuoja apie tūkstantį litų. Galima rasti kondicionierių, kurie kainuoja ir iki 1000 Lt. Bet ne dažnas kondicionieriaus pirkėjas pagalvoja apie prietaiso našumą, gedimus ir jų šalinimo kaštus bei patį darbo laikotarpį. Pigūs kondicionieriai genda dažniau, todėl ir priežiūros reikalauja daugiau, nes kondicionierių montavimui naudojamos pigesnės detalės, o kompresoriai neatlaiko ilgo darbinio režimo. Tad, prieš perkant pigų kondicionierių pirma reikėtų pasidomėti ne jo kaina, bet funkcijomis, kurias atlieka kondicionierius.

Galime patikslinti, kad kokybiški kondicionieriai kainuoja brangiau ir nuo jų atliekamos funkcijos kainos svyruoja, pradedant nuo 1500 litų ir baigiant 8000 litų. Suprantama, kad kondicionieriai kainą laiko ne aukštą, bet norint, galima atrasti ir brangesnių bei naujausiomis technologijomis pagamintą kondicionierių, kuris gali turėti ir judesio daviklius bei specialius filtrus, kurie mažina elektros sąnaudas iki 25 procentų. Bet jei neieškote kosminių kainų galime patarti, kad nedidelio galingumo kondicionierių kainos svyruoja nuo 1100 iki 4500 litų. Taigi, galima padaryti išvadą, kad pigūs kondicionieriai dar nereiškia tinkamą kokybę ar ilgą tarnavimą, todėl prieš pirkdami, būtinai pasidomėkite, kokia kondicionieriai kaina konkuruoja tarpusavyje ir dėl kokių funkcijų kyla jų kainos.

kondicionieriai_kaina

Paskutiniuoju metu, padaugėjo kondicionierių produkcijos iš Kinijos, bet kvalifikuoti specialistai ramina, kad tokių prietaisų bijoti neverta. Didžioji kinietiškų kondicionierių dalis gaminama iš Japonijoje pagamintų detalių, todėl kokybės atžvilgiu bei tarnavimo laiku, jie nenusileidžia net ir garsioms gaminimo įmonėms. Be to, kinietiškų kondicionierių kainos yra šiek tiek mažesnės, nei europietiškų gamintojų, bet kokybe nenusileidžia. Specialistas Ignas pataria labai nebijoti prietaisų iš Kinijos. Kondicionierius gali būti ir kinietiškas, bet turi būti su japoniškomis detalėmis.

Dalis dabartinių kondicionierių yra kinietiški, bet jie nėra būtinai prasti. Jie turi kokybiškas, brangių japoniškų kondicionierių detales, kurios užtikrina kondicionieriaus kokybišką veikimą. Suprantama, gal būt, pigūs kondicionieriai iš Kinijos nebus tokie išvaizdūs, bet kokybe jie garsėja tikrai. Veikimo laikas tokiems kondicionieriams prognozuojamas nuo 6-11 metų, bet būna ir išimčių, kai prietaisai tarnauja ir iki 15 metų. Kondicionieriaus veikimas priklauso ir nuo to, kaip jis prižiūrimas ir eksploatuojamas. Kondicionierių kainai įtakos gali turėti ir kondicionierių rūšis bei tam tikros funkcijos ar garsaus gamintojo sudedamosios detalės.

Oro kondicionieriai kaina stebina visus, nes kokybė, kuri gaunama ilgai naudojant kondicionierių, tikrai suderinta su pačia kaina. Domėkitės ir kondicionieriai kaina bei kokybe Jus nustebins.

Leave a Reply

Your email address will not be published.